Rogowo – miejsce, w którym warto zamieszkać

3 maja 2023by admin0

Rogowo to jedna z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce. Dzięki swoim wyjątkowym walorom krajobrazowym i niecodziennym jak na polskie standardy widokom już od wielu lat cieszy się niemalejącym zainteresowaniem turystów i urlopowiczów. Rogowo jest idealną miejscowością dla wszystkich, którzy pragną chociaż na chwilę uciec od miejskiego zgiełku i odetchnąć świeżym powietrzem. Do dyspozycji urlopowiczów miasto oferuje piękną plażę oraz liczne ścieżki rowerowe.

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE W ROGOWIE

Rogowo to spokojna miejscowość pozbawiona hałaśliwych dyskotek, czy budzących obawy o bezpieczeństwo nocnych klubów. Oczywiście nie oznacza to, że w Rogowie można się nudzić. Jeśli uda Ci się już poskromić wszystkie wodne atrakcje, np. kitesurfing, czy windsurfing, wakacyjny pobyt może umilić jeden z największych muzycznych festiwali regionu. „Nagle nad Morzem” to trzy dni rozrywki i świetnej zabawy przy akompaniamencie najlepszej muzyki. Gdyby i tego było za mało, znajdzie się jeszcze coś dla fanów historii i militariów. W Rogowie znajduje się ekspozycja zabytkowych samolotów pod patronatem Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Z kolei w Forcie Rogowo odbywają się pikniki rodzinne oraz Zloty Wojskowych Pojazdów Ciężarowych „Star Truck”.

APARTAMENTY W ROGOWIE — PEWNA INWESTYCJA

Rogowo posiada jedną z najpiękniejszych plaż nad polskim Bałtykiem. Co więcej, wyjątkowa lokalizacja pomiędzy morzem a jeziorem Resko Pomorskie, a także usytuowanie miejscowości w pobliżu Kołobrzegu, czynią mieszkania w Rogowie nie tylko zacisznymi, ale również dobrze zlokalizowanymi.

Ceny nadbałtyckich nieruchomości rosną z roku na rok, a zainteresowanie wypoczynkiem w kraju wciąż się zwiększa. Dla inwestorów, którzy chcą ulokować swój kapitał w pewny biznes, jest to niepowtarzalna szansa, aby wejść w rynek relatywnie niskim kosztem. Ponadto, Rogowo posiada również szereg dodatkowych udogodnień.

Dobra komunikacja

W okresie wakacyjnym znacząco zwiększa się ruch autobusów i PKS-ów, dzięki czemu dojazd do wybranych miejscowości jest bardzo łatwy i wygodny, nawet bez własnego samochodu.

Piękna, piaszczysta plaża

Miejscowość oferuje wczasowiczom także ogromną plażę, pełną wydm oraz wyrównaną linię brzegową. Nad bezpieczeństwem kąpieli w morzu czuwają wykwalifikowani ratownicy.

Specyficzny mikroklimat

Miejscowość wyróżnia się dość sporą jak na polskie warunki wilgotnością powietrza, dzięki czemu oferuje urlopowiczom nieco korzystniejsze temperatury niż inne nadmorskie miasta.

Apartamenty z widokiem na morze

Któż nie chciałby spędzić wakacji w apartamencie z ogromnym oknem z widokiem na Bałtyk? Wschody i zachody słońca oraz romantyczna kolacja przy świecach każdego przekonałyby do takiego wyboru wakacyjnego pobytu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.burco.pl/wp-content/uploads/2023/04/buroc-logo-www-2-2.png
Rogowo, ul. Rezydencyjna 88/2, 72-330 Mrzeżyno

Jesteśmy na: