Apartamenty Rogowo

Rogowo to jedna z najpiękniejszych miejscowości polskiego wybrzeża, położona zaledwie 15 km od Kołobrzegu, dzięki czemu z łatwością można udać się tam na zakupy czy do kina. Usytuowanie pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Resko Przymorskie, zapewnia z kolei możliwość uprawiania sportów wodnych oraz wypoczynku na piaszczystej i niezatłoczonej plaży.

Na atrakcyjność lokalizacji wpływa także bliskość lasów i innych obszarów zielonych, w których można oddawać się spacerom i wycieczkom rowerowym. Rogowo to idealne miejsce na relaks i odpoczynek od hałaśliwego miasta.

4

Powierzchnia ( ha )

600

Apartamentów

8

Realizacja ( lat )

2

Baseny

Rogowo Pearl

Rogowo Pearl to wysokiej klasy apartamentowiec z przestronnymi lokalami o doskonałym standardzie – mieszkania mają powierzchnię od 32 do 78 m2. Do wykończenia wszystkich apartamentów użyto najwyższej klasy materiały takich firm jak Villeroy&Boch, Huppe, Grohe, Porcelanosa, Casalgrande czy Marazzi.

Inwestycja Rogowo Pearl składa się z dwóch obiektów – realizacja pierwszego etapu, budynku Alpha rozpoczęła się w lipcu 2017 roku. Zakończenie prac nad apartamentowcem zaplanowano na czerwiec 2020 roku. Z kolei w październiku 2018 roku rozpoczęto realizację drugiej części projektu – budynku Beta wraz z infrastrukturą służącą rekreacji. Mieszkania będą mogły przyjąć pierwszych lokatorów już w wakacje 2021 roku.

Zaprojektowane budynki będą miały 6 pięter, a lokatorzy mieszkań najwyższej kondygnacji będą mogli cieszyć się tarasami na dachu z imponującym widokiem na morze, jezioro i las. Oprócz luksusowych apartamentów, do dyspozycji mieszkańców będą, m.in. place zabaw dla dzieci, dwa baseny, a także dostęp do przystani przy jeziorze. Dla każdego mieszkania dedykowane jest także miejsce w garażu podziemnym.

Kompleks Rogowo Pearl tworzony jest przez firmę Burco Development, uznanego w kraju i za granicą developera, posiadającego na swoim koncie już wiele udanych realizacji.

Znajdź swój dom w Rogowie

Apartamenty w Rogowie będą doskonałym miejscem zarówno dla osób, które chcą zamieszkać nad morzem, jak i dla tych, które potrzebują miejsca na okresowy odpoczynek w pięknej okolicy. Przyjazdy w to niezwykłe miejsce, położone między piaszczystą plażą a brzegiem jeziora, może przynieść ukojenie niezależnie od pory roku.

Dla osób, które postanowią zamieszkać w Rogowo Pearl, z pewnością wielkim atutem inwestycji będzie niewielka odległość od miasta. Mieszkanie w takim miejscu może okazać się równie komfortowe, jak posiadanie domu na przedmieściach — dzieci bez problemu będą mogły dojechać do szkół, a dorośli do pracy. Rogowo Pearl będzie więc doskonałe nie tylko na spędzenie dłuższych urlopów w spokoju i relaksującej atmosferze, ale także stałe miejsce zamieszkania wśród natury.

Zainwestuj w nieruchomość nad morzem

Rogowo Pearl to doskonała nieruchomość dla zainteresowanych zakupem mieszkania pod wynajem. Inwestycja w apartamenty nad morzem na pewno się zwróci – za sprawą atrakcyjnego otoczenie i wysokich standardów wykończenia budynków z pewnością nie zabraknie zainteresowanych oferta najmu. Korzystny może okazać się także wynajem krótkoterminowy, ponieważ Rogowo jest atrakcyjne nie tylko latem – również poza sezonem można korzystać z otoczenia pięknej przyrody i relaksować się podczas spacerów piaszczystą plażą.