Apartamenty Rogowo

Skąd nazwa Apartamenty Rogowo Pearl? Nie da się ukryć, że mamy ogromne doświadczenie w budowaniu nieruchomości nad morzem, jednak to wciąż bardzo trudny teren, który wymaga indywidualnego podejścia i odpowiedniej adaptacji do otaczających warunków. Po kilku podobnych realizacjach zakończonych sukcesem, za kolejny cel obraliśmy bardzo ambitny projekt w Rogowie, znajdującym się między morzem a jeziorem Resko, w obrębie chronionego obszaru NATURA 2000. Chcieliśmy przy zachowaniu symbiozy z naturą, wydobyć dla naszych mieszkańców, wszystko to, co najlepsze w tym miejscu. Dokładnie tak jak wydobywa się perły.

Rogowo Pearl jest najjaśniejszym punktem naszej kolii realizacji. Na inwestycję finalnie składać się będzie 5 budynków: Alpha, Beta, Gamma, Epsilon, Delta. Między apartamentowcami powstanie spektakularna przestrzeń, całkowicie przystosowana rekreacji. Odkryty basen, plac zabaw dla dzieci oraz strefy relaksu – wszystko wkomponowane w otaczającą ośrodek i wszechobecną na tym terenie zieleń.

4

Powierzchnia ( ha )

600

Apartamentów

8

Realizacja ( lat )

2

Baseny

Rogowo - inspiracja naturą

Inspirujemy się otoczeniem, dlatego znajdując się między morzem a jeziorem, za najbardziej naturalny kształt konstrukcji uznaliśmy falę. Jest ona wszechobecna zarówno w całej bryle, jak i detalach. Wszystkie oferowane przez nas mieszkania są przestronne i sprzedawane w standardzie „pod klucz” Do ich wykończeni i aranżacji używamy materiałów uznanych firm, takich jak Villeroy&Boch, Huppe, Grohe, Porcelanosa, Casalgrande czy Marazzi. Nasz każdy Klient ma także miejsce garażowe pod budynkiem, przypisane do swojego lokalu.

Luksus z widokiem na morze w Rogowo Pearl

Zdajemy sobie sprawę, że kupując mieszkanie w takim miejscu, oczekujemy, że nie tylko wnętrze będzie cieszyło oko. Właśnie dlatego w oferowanych przez nas nieruchomościach wkomponowaliśmy duże przeszklenia i imponujące balkony, które pozwalają delektować się pięknymi widokami. Nasze wszystkie apartamentowce mają pięć pięter. Wyjątkowy widok, na jeziora rozpościera się już z okien na parterze. Do mieszkań na ostatniej kondygnacji przypisane są tarasy na dachu, z których roztacza się pełny widok na morze, jezioro oraz las.