facebook

Rogowo apartamenty

Rogowo Rezydencja Nadmorska jest nowoczesnym kompleksem mieszkalno-wypoczynkowym, położonym w Rogowie. Ta malownicza nadmorska miejscowość leży zaledwie 15 km od jednego z najpopularniejszych bałtyckich kurortów – Kołobrzegu. Jest to idealne miejsce dla wszystkich osób ceniących sobie spokój, wygodę oraz wypoczynek na najwyższym poziomie.

Do dyspozycji potencjalnych klientów oddano wiele komfortowych apartamentów nad morzem, w tym 42 luksusowe apartamenty zajmujące dwa 3-kondygnacyjne budynki: Dune oraz Plaza. Te ostatnie dostępne są w szerokiej gamie metraży (od 46 do 137 m2). Każdy apartament posiada salon, aneks kuchenny oraz łazienkę (na wyższych piętrach również balkon). Oprócz powierzchni mieszkaniowych, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się tereny rekreacyjne, takie jak: korty tenisowe, plac zabaw, boisko, a nawet basen z podgrzewaną wodą. Apartamenty luksusowe posiadają dodatkowo własne miejsca parkingowe.

Apartamenty nad morzem w miejscowości Rogowo są wykonane z wyjątkową dbałością o szczegóły, wszystko to w trosce o Państwa komfort. Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii!

frame1frameframe3

BURCO Development Polska Sp. z o.o. - ul. Rezydencyjna 2, 72-330 Mrzeżyno, apartamenty: Rogowo, Ustronie Morskie