facebook

Rogowo

Rogowo Rezydencja Nadmorska jest nowoczesnym kompleksem mieszkalno-wypoczynkowym, położonym w Rogowie. Ta malownicza nadmorska miejscowość leży zaledwie 15 km od jednego z najpopularniejszych bałtyckich kurortów – Kołobrzegu. Jest to idealne miejsce dla wszystkich osób ceniących sobie spokój, wygodę oraz wypoczynek na najwyższym poziomie.

Rogowo - idealne miejsce na relaks i aktywny wypoczynek

Dużym atutem Rogowa jest to, że nie jest miejscowością tak obleganą, jak na przykład Trzebiatów czy Dźwirzyno. Piękne i czyste plaże w Rogowie sprzyjają zatem relaksowi, a osoby zainteresowane wypoczynkiem nad Bałtykiem bez problemu znajdą w tym niewielkim kurorcie noclegi i wakacyjne kwatery. W Rogowie możemy też liczyć na ciekawe atrakcje. W miasteczku mieści się np. muzeum militariów. Poza tym miejscowość położona jest nad malowniczym jeziorem Resko Przymorskie, idealnym dla miłośników wędkowania. Przez Rogowo przebiega też szlak rowerowy, dzięki czemu, jeśli znudzi nas plażowanie, możemy wybrać się na wycieczkę do Kołobrzegu lub pobliskiego Mrzeżyna, w którym znajduje się park linowy. Jak widać, Rogowo to miejscowość idealna zarówno dla fanów relaksu, jak i entuzjastów aktywnego wypoczynku.

Komfortowe apartamenty i noclegi w Rogowie doskonałe dla całej rodziny

Do dyspozycji potencjalnych klientów oddano wiele komfortowych apartamentów nad morzem, w tym 42 luksusowe apartamenty zajmujące dwa 3-kondygnacyjne budynki: Dune oraz Plaza. Te ostatnie dostępne są w szerokiej gamie metraży (od 46 do 137 m2). Każdy apartament posiada salon, aneks kuchenny oraz łazienkę (na wyższych piętrach również balkon). Oprócz powierzchni mieszkaniowych, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się tereny rekreacyjne, takie jak: korty tenisowe, plac zabaw, boisko, a nawet basen z podgrzewaną wodą. Apartamenty luksusowe posiadają dodatkowo własne miejsca parkingowe.

Apartamenty nad morzem w miejscowości Rogowo są wykonane z wyjątkową dbałością o szczegóły, wszystko to w trosce o Państwa komfort. Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii!

frame1frameframe3

BURCO Development Polska Sp. z o.o. - ul. Rezydencyjna 2, 72-330 Mrzeżyno, apartamenty: Rogowo, Ustronie Morskie