Nieruchomości nad morzem

Już od 2012 roku firma Burco Development Polska prowadzi budowę kompleksu mieszkalno-wypoczynkowego w Ustroniu Morskim. Cała inwestycja prowadzona nad Morzem Bałtyckim ma zostać zrealizowana do końca 2020 roku.

Inwestycja na sprzedaż

Do pierwszego etapu inwestycji należało wzniesienie dwóch 4-piętrowych nieruchomości oraz jednego 3-piętrowego budynku mieszkalno-usługowego. Poza lokalami przeznaczonymi na mieszkania, dostępne są tam również powierzchnie biurowe i siłownie. W pierwszym etapie udało nam się również zbudować 8 domów wolnostojących i w zabudowie szeregowej.

Wypoczynek nad morzem

Nasze nieruchomości zlokalizowane nad morzem wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami budowlanymi, wysoką jakością wykonania, a także luksusowym wykończeniem. Lokalizacja w Ustroniu Morskim nie pozostawia również wiele do życzenia - plaża, powietrze pełne jodu, atmosfera idealna do wakacyjnego, a także całorocznego wypoczynku.

Sprzedaż i wynajem lokali

Większość lokali należących do tego kompleksu przeznaczona jest na sprzedaż, a część pod wynajem. Ustronie Morskie to bowiem nie tylko idealne miejsce na zakup domu lub mieszkania, ale także na spędzenie urlopu.