Interesujące nieruchomości nad Morzem Bałtyckim

Dobra wiadomość dla wszystkich osób interesujących się rynkiem nieruchomości w Polsce, a zwłaszcza nad Morzem Bałtyckim. Wiosną 2012 roku, firma Burco Development Polska rozpoczęła budowę kompleksu mieszkalno-wypoczynkowego w Ustroniu Morskim. Inwestycja przebiega etapami i ma zostać zrealizowana do końca 2020 roku.

Pierwszy, zrealizowany już etap inwestycji, zakładał wzniesienie dwóch 4-piętrowych budynków oraz 3-piętrowego budynku mieszkalno-usługowego, z powierzchniami przeznaczonymi pod biura i siłownię. Oprócz tego, pierwszy etap zakładał budowę 8 domków (wolnostojących i w zabudowie szeregowej). Lokale są wykonane z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz przy użyciu innowacyjnych rozwiązań budowlanych. Wszystko to w trosce o Państwa komfort.

Rezydencja Ustronie Morskie to przede wszystkim nieruchomości na sprzedaż, ale firma Burco przewiduje również przeznaczenie części lokali pod wynajem. Ustronie Morskie to bowiem nie tylko idealne miejsce na zakup domu lub mieszkania, ale także na spędzenie urlopu.