Rezydencja Ustronie Morskie

https://www.burco.pl/wp-content/uploads/2023/05/5f3c170ad3774_705_401.jpeg
https://www.burco.pl/wp-content/uploads/2023/05/5f3c170a59dd7_705_401.jpeg
https://www.burco.pl/wp-content/uploads/2023/05/5f3c170b44b03_1600_515.jpeg
https://www.burco.pl/wp-content/uploads/2023/05/5f3c170a95fd5_705_401.jpeg

InformacjeRezydencja
Ustronie Morskie

5 hektarówpowierzchni
144apartamentów
8 latrealizacji
101domów
Apartament Rezydencja Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to urokliwa i malownicza nadbałtycka miejscowość z urokliwą i niespotykanie czystą plażą. Idealna dla osób, które cenią bogate w jod powietrze oraz kojący szum fal, jak również dla tych, których napędza rytm nocnego życia. Ustronie Morskie leży jedynie 10 km od Kołobrzegu słynącego z licznych atrakcji turystycznych. Tutaj możesz się bawić i odpoczywać w ustronnym miejscu – znajdź swoją oazę, którą bez wątpienia może stać się jeden z oferowanych przez nas luksusowych domów lub apartamentów w Ustroniu Morskim !

Ustronie Morskie – wiatr we włosach, piasek pod stopami

Wyobraź sobie poranek w jednym z naszych apartamentów. Przyrządzasz śniadanie i stajesz przed wyborem czy zjeść je w swojej pięknej kuchni, czy może, urządzić sobie piknik na pobliskiej plaży. Oferujemy Ci świat, w którym istnieją tylko takie wybory. Każdy z nich jest dobry i prowadzi do kolejnych, podobnych, lub jeszcze przyjemniejszych. Składają się one na Twoją nadmorską przygodę życia, która zaczyna się od wynajęcia lub zakupu jednego z naszych apartamentów.

Zdrowy tryb życia i bliskość natury

Pomyśl o szerokiej plaży z niezwykle czystym piaskiem i zastanów się, ile zajęłoby Ci pokonanie spacerem 700 metrów. Właśnie taka odległość dzieli Rezydencję Ustronie Morskie od pięknego wybrzeża. Jednak każdy ma czasem taki dzień, kiedy nie ma ochoty nigdzie wychodzić. Dlatego na terenie kompleksu znajdziesz szereg udogodnień takich jak duży basen, kort tenisowy i plac zabaw dla dzieci. Wszystko to w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków.

A może dom w Ustroniu Morskim ?

Nie chodzi nam tylko o dom w znaczeniu symbolicznym, jako miejsce na ziemi, ognisko domowe. Chodzi nam o dom dosłownie – przestrzeń zarezerwowaną tylko dla Ciebie i Twojej rodziny.

Oferowane przez nas domy w Ustroniu Morskim to wnętrza o wysokim standardzie, zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dom wolnostojący, czy w zabudowie szeregowej, w każdym przypadku doświadczysz jakości wykorzystanych w nich materiałów. Na pewno docenisz precyzję wykończenia, która tworzy harmonię komfortu i funkcjonalności użytkowania z estetyką oraz wrażeniami wizualnymi.

Rezydencja Ustronie Morskie – poczucie wolności

Mieszkając nad morzem, nie sposób nie czuć się wolnym. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś złapał wiatr w żagle i szukał przygód w innym miejscu. W tym czasie możesz wynająć swój apartament lub dom, co będzie stanowić dla Ciebie pasywny dochód. Ustronie Morskie jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. Dzięki bliskości miasta i licznym atrakcjom turystycznym w regionie ta lokalizacja jest chętnie odwiedzana także poza sezonem.

KontaktZainteresowany?
Skontaktuj się z nami