Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Apartamenty Ustronie Morskie

Rezydencja Ustronie Morskie to nowo wybudowany kompleks mieszkalno-wypoczynkowy, położony w malowniczej, nadmorskiej scenerii. W jego skład wchodzą apartamenty oraz domy na sprzedaż (zarówno w zabudowie szeregowej, jak i wolnostojące) oraz lokale do wynajęcia. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, zwłaszcza dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Firma Burco Development Polska, wykonawca i właściciel wyżej wymienionego kompleksu, ma przyjemność poinformować Państwa, że wszystkie apartamenty oraz domy zostały wykonane w wykorzystaniu najnowocześniejszych metod i z najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy pewni, że każdy apartament i każde mieszkanie zapewni Państwu pełen komfort oraz satysfakcję z dokonanego wyboru.

Ustronie Morskie leżą nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego oraz w niewielkiej odległości od jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów – Kołobrzegu. Oprócz atrakcyjnej, nadmorskiej lokalizacji, kompleks może pochwalić się bogatą ofertą rekreacyjną, w skład której wchodzą m.in. korty tenisowe, plac zabaw, basen oraz tereny zielone.