Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nieruchomości Ustronie Morskie

Rezydencja Ustronie Morskie to nowo wybudowany kompleks mieszkalno-wypoczynkowy, położony w malowniczej, nadmorskiej scenerii. W jego skład wchodzą apartamenty oraz domy na sprzedaż (zarówno w zabudowie szeregowej, jak i wolnostojące) oraz lokale do wynajęcia. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, zwłaszcza dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Komfortowe apartamenty w Ustroniu Morskim

W firmie Burco Development Polska wykonujemy wszystkie apartamenty oraz domy najnowocześniejszymi metodami, a także z najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy pewni, że każdy apartament i każde mieszkanie będzie gwarancją komfortu oraz satysfakcji z dokonanego wyboru. Posiadanie własnego apartamentu w popularnej lokalizacji to prestiżowa oraz bardzo praktyczna inwestycja, dzięki której unikniesz problemów związanych z szukaniem kwatery oraz zawsze będziesz mieć pewność, że Twój pobyt nad Bałtykiem przebiegnie w przyjemnej atmosferze.

Atrakcje i zalety wypoczynku w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie leży nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego oraz w niewielkiej odległości od jednego z najpopularniejszych nadmorskich kurortów – Kołobrzegu. Dzięki temu podczas wypoczynku możesz cieszyć się ciszą i spokojem, a przy tym wciąż mieć łatwy dostęp do atrakcji, które oferuje duże miasto. Chociaż w Ustroniu z pewnością nie będziesz się nudzić! W pobliżu znajdują się liczne atrakcje dla dzieci, a na miejscu można cieszyć się urokiem pięknych plaż – zwłaszcza że stężenie jodu w Ustroniu jest wyjątkowo wysokie, dzięki czemu wypoczynek w tym malowniczym miejscu jest bardzo korzystny dla zdrowia. Poza tym Zatoka Pomorska, nad którą mieści się Ustronie Morskie, odznacza się niewielką głębokością, co sprzyja morskim kąpielom. Oprócz atrakcyjnej, nadmorskiej lokalizacji, nasz kompleks może pochwalić się bogatą ofertą rekreacyjną, w skład której wchodzą m.in. korty tenisowe, plac zabaw, basen oraz tereny zielone. W naszym kompleksie oraz samym Ustroniu Morskim znajdziesz wszystko to, co niezbędne, by wakacje były naprawdę udane.