facebook

Rezydencja nad morzem Rogowo

Rezydencja Nadmorska w Rogowie to najlepsze miejsce na wspaniały wypoczynek blisko bałtyckiej plaży. Nasze apartamenty zostały funkcjonalnie zaprojektowane, a także stylowo urządzone. Z uwagi na komfort i swobodę, cieszą się dużym powodzeniem wśród osób odwiedzających Rogowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nadmorska Rezydencja w Rogowie

Kompleks mieszkalno-wypoczynkowy Rezydencja Nadmorska składa się z całorocznych domków i niezwykłych apartamentów, w których znajduje się wszystko, co niezbędne, do komfortowego pobytu z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie mieszkania zostały wykończone „pod klucz” i wyposażone we wszystko, czego możesz potrzebować. Cały teren jest Rezydencji jest ogrodzony i objęty ochroną, dlatego goście nie muszą się o nic martwić. Do kompleksu należy również basen z podgrzewaną wodą, idealny, jeśli pogoda nad morzem nie będzie dopisywać. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych - na terenie obiektu znajdują się place zabaw i tereny zielone, a w niewielkiej odległości od rezydencji - korty tenisowe.

Moc atrakcji nad Bałtykiem

Jak widać, Rezydencja Nadmorska Rogowo oferuje swoim gościom mnóstwo atrakcji, wśród których każdy zajdzie coś dla siebie. Azczególne znaczenie ma w tym przypadku lokalizacja. Rogowo to niewielkie miasteczko nadmorskie, które dynamicznie się rozwija i oferuje turystom wiele atrakcji. Miejscowość położona jest w niewielkiej odległości Kołobrzegu, który obfituje w ciekawe wydarzenia i przez całe lato przyciąga turystów z całej okolicy.

Dodatkowo dla gości Rezydencji Rogowo działa klub z elegancką restauracją. Możesz w nim skorzystać z baru, a także z salki fitness i siłowni. Wszystko z myślą o tym, by Twój wypoczynek był pełen atrakcji, niezależnie od pogody. Piękne widoki Bałtyku, dobroczynny klimat, wspaniałe atrakcje i bliski kontakt z przyrodą – wypoczynek w Rogowie może być niezwykłą przygodą.

frame1frameframe3

wirtualny spacer
współpraca