Mieszkania na sprzedaż

Rogowo Rezydencja Nadmorska to kompleks mieszkalno-wypoczynkowy, którego właścicielem i wykonawcą jest firma Burco Development Polska. Te nowe mieszkania oferujemy na sprzedaż wszystkim tym, którzy marzą o posiadaniu nieruchomości blisko Morza Bałtyckiego. Nasycone jodem powietrze przez cały rok korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie przebywających nad morzem osób. Inwestycja w mieszkanie przy plaży to gwarancja zysków nie tylko materialnych, ale również prozdrowotnych.

Relaks w nadmorskiej okolicy

Nowe mieszkania należące do naszego kompleksu w Rogowie wyróżniają się wysokim standardem i nieprzeciętnym komfortem użytkowania. Teren naszej Rezydencji Nadmorskiej jest bogaty w obiekty rekreacyjne i sportowe takie jak podgrzewany basen, plac zabaw, czy korty tenisowe. Ponadto cała sąsiadująca z nią okolica jest gęsto zalesiona i urzeka swoim pięknem. W niedalekiej odległości od kompleksu mieszkań położona jest piaszczysta plaża i jezioro Resko.

Atrakcje dla każdego

W okolicy nie brakuje również miejskich atrakcji. 15 km od Rogowa znajduje się Kołobrzeg, a przystań nad pobliskim jeziorem to raj dla wszystkich wielbicieli sportów wodnych i wędkarstwa. W sezonie wakacyjnym nie sposób się tam nudzić. Z drugiej strony ci, którzy szukają spokoju, z pewnością go odnajdą w zaciszu Rezydencji Nadmorskiej w Rogowie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty - nowe mieszkania czekają na właścicieli.