Nowe mieszkania nad morzem

Firma Burco Development Polska, właściciel i wykonawca kompleksu mieszkalno-wypoczynkowego Rogowo Rezydencja Nadmorska, ma na sprzedaż nowe mieszkania nad morzem. Położone w wyjątkowo malowniczej miejscowości – Rogowie, domy oraz apartamenty, odznaczają się wysokim standardem oraz komfortem. Teren kompleksu jest stale monitorowany, w trosce o spokój i bezpieczeństwo mieszkańców. Każde, wchodzące w skład kompleksu, mieszkanie szybko stanie się chlubą nowych właścicieli.

Rogowo Rezydencja Nadmorska dysponuje również bogatą ofertą rekreacyjną. Na terenie bezpośrednio przylegającym do kompleksu znajdują się korty tenisowe oraz boisko, zaś w skład kompleksu wchodzi podgrzewany basen, plac zabaw oraz tereny zielone.

Nadmorskie tereny wokół Rogowa urzekają swoim pięknem. Atrakcją jest nie tylko szeroka, piaszczysta plaża i gęsto zalesiona okolica, ale również położone nieopodal jezioro Resko. Znajdująca się na jego brzegu przystań mieści m.in. wypożyczalnię sprzętu, czyniąc z jeziora nie lada atrakcję dla wszystkich pasjonatów sportów wodnych oraz wędkarstwa. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii oraz zapoznania się z naszą ofertą!