Mieszkanie nad morzem do wynajęcia

Firma Burco Development Polska, ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę wynajmu luksusowych mieszkań i domów w malowniczej nadmorskiej okolicy. Położone w bliskiej odległości szerokich, piaszczystych plaż Morza Bałtyckiego, malowniczo położone miejscowości Ustronie Morskie oraz Rogowo kuszą swoim pięknem oraz sielankowym wyglądem. Nie bez powodu, to właśnie je firma Burco Development Polska wybrała na lokalizację swoich mieszkalno-wypoczynkowych kompleksów.

Wchodzące w skład kompleksów mieszkania oraz domy przeznaczone do wynajęcia, są komfortowe i pełni wyposażone. W skład wyposażenia wewnętrznego wchodzą rozmaite urządzenia, takie jak telewizor, lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik, a nawet ekspres do kawy i deska do prasowania. Wszystko to w trosce Państwa komfort. Do dyspozycji mieszkańców oddano również tereny rekreacyjne, w skład których wchodzą m.in. korty tenisowe, boisko oraz plac zabaw.

Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli cenią sobie Państwo spokój, komfort oraz wysoki standard, z pewnością znajdziecie w niej coś dla siebie!