Domy na sprzedaż

Na osiedlu Beach Gardens należącym do naszej Rezydencji Nadmorskiej w Rogowie znajdują się luksusowe domy na sprzedaż. Ich metraż waha się między 115 a 132 m2. Kupno nieruchomości nad morzem to dla wielu spełnienie marzeń, a nasza firma Burco Development Polska umożliwia jego realizację.

Bajeczny dom z widokiem na morze

Nowoczesne rozwiązania budowlane, najlepsze materiały i bardzo wysoki standard - wszystko to znajdziesz w naszej ofercie domów na sprzedaż. Każdy dom przeznaczony do sprzedania wykończony jest “pod klucz”. Przyszłym mieszkańcom pozostawiamy wybór instalacji kominka, czy aranżacji własnego ogródka. Dodatkowym atutem kupna domu na osiedlu Beach Residence jest osobiste miejsce parkingowe i dostęp do strefy rekreacyjno-sportowej.

To się opłaca

Dom nad morzem to wyjątkowo opłacalna inwestycja. Będąc właścicielem nieruchomości w Rogowie, możesz przede wszystkim korzystać z prozdrowotnego, nadmorskiego powietrza przez cały rok, co polepszy Twoje samopoczucie, odporność i zdrowie. Ponadto ta atrakcyjna lokalizacja skupia wokół siebie dużo turystów ze względu na bliską odległość plaży, czy sąsiadujący z Rogowem Kołobrzeg. Pozostawia to możliwość wynajmu domu i daje dodatkowe źródło dochodu.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi domami na sprzedaż na osiedlu Beach Gardens.

frame1 frame frame3