Beach Gardens – ogrody nad morzem

Osiedle Beach Gardens jest najbardziej luksusową częścią kompleksu w Rogowie. Wzniesione przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań i z wykorzystaniem najlepszych materiałów, mieszkania, oferują Państwu bardzo wysoki standard. Metraż lokali waha się od 115 do 132 m2. Położone nad brzegiem Morza Bałtyckiego domy oraz apartamenty wystawia na sprzedaż firma Burco Development Polska, ich właściciel i wykonawca.

Pełną satysfakcję z zakupu gwarantuje indywidualne podejście do klienta, który ma całkowitą swobodę w kwestii aranżacji swojego domu nad morzem. Dzięki temu każdy z osiemdziesięciu dziewięciu oddanych do użytku domów, idealnie spełnia oczekiwania przyszłych mieszkańców. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, każdy dom wykonany jest „pod klucz”.

Każdy, wystawiony na sprzedaż, dom oferuje możliwość instalacji kominka, posiada również własny ogród oraz indywidualne miejsce parkingowe. Osiedle Beach Gardens posiada również dostęp do rekreacyjnej części kompleksu – kortów tenisowych, placu zabaw oraz basenu. Wszystko to w trosce o Państwa pełne zadowolenie.

frame1 frame frame3