Apartamenty na sprzedaż

Apartamenty z widokiem na Morze Bałtyckie to specjalność firmy Burco Development Polska. Kompleksy przeznaczone na sprzedaż położone są w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Rogowo, oddalonej od Kołobrzegu o zaledwie 15 km. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu piaszczystej plaży, a na jej terenie znajduje się basen i wiele innych obiektów rekreacyjno-sportowych.

Luksusowe apartamenty nad morzem

Nasze inwestycje znane są nie tylko w Polsce, ale również za granicami naszego kraju. Do ich budowy używamy najwyższej jakości materiałów oraz najnowszych metod technicznych. Sprzedajemy apartamenty w stanie developerskim, lecz na życzenie klientów oferujemy możliwość wykończenia ich “pod klucz”. Lokale znajdujące się na piętrze posiadają przestronny balkon, z kolej apartamenty luksusowe własne miejsce parkingowe. Standardowe mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym i łazienkę. Ich ceny zależne są od metrażu, wykończenia i wielu innych czynników.

Inwestycja, która się opłaca

Kupno apartamentu zlokalizowanego nad morzem to opłacalna inwestycja zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm. Nasze mieszkania w Rogowie, który jest jednym z najbardziej urokliwych kurortów nad Bałtykiem, nadają się do pobytu całorocznego, a także do wakacyjnego wynajmu. Możemy zapewnić, że każda osoba, która zapozna się z naszą ofertą, będzie chciała zamieszkać w jednej z naszych nadmorskich rezydencji.