Luksusowe apartamenty na sprzedaż

Przedsiębiorstwo developerskie Burco Development Polska ma na sprzedaż apartamenty oraz domy widokiem na morze. Położone w malowniczym Rogowie, w pobliżu szerokiej, piaszczystej plaży apartamenty, zostały wykonane z użyciem najnowszych metod oraz najwyższej jakości materiałów budowlanych. Wszystko to w trosce o komfort i zadowolenie przyszłych mieszkańców. Każdy apartament zaopatrzony jest w aneks kuchenny, łazienkę i salon, a także, w przypadku lokali znajdujących się na piętrze, również w przestronny balkon. Apartamenty luksusowe posiadają również własne miejsca parkingowe.

Położone nad morzem lokale oddawane są do użytku w stanie deweloperskim, jednak mając na uwagę komfort klientów, oferujemy możliwość wykończenia apartamentów „pod klucz”.

Rogowo jest jednym z najbardziej urokliwych nadmorskich kurortów wypoczynkowo-rekreacyjnych. Ta leżąca zaledwie 15 km od Kołobrzegu i sąsiadująca z Mrzeżynem i Dźwirzynem miejscowość, stanowi idealny wybór dla osób pragnących cieszyć się spokojem i komfortem. Jesteśmy pewni, iż znajdą Państwo w naszej ofercie coś dla siebie.