Luksusowe apartamenty nad morzem

Inwestowanie pieniędzy w nieruchomości to świetny pomysł na biznes i pomnożenie swojego kapitału. Oczywiście najlepszym miejscem do tego typu lokaty są miejscowości  oblegane przez turystów, położone wśród malowniczych krajobrazów i jednocześnie będące centrum życia rozrywkowego. Właśnie dlatego apartamenty nad morzem, zwłaszcza w sezonie letnim cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Szczególnie nowe i luksusowe lokale usytuowane w prestiżowej okolicy, stanowią świetną inwestycję, gwarantując właścicielowi spory zysk. 

Dochodowa nieruchomość nad morzem

Co więcej, wakacyjna nieruchomość może przynosić dochody przez cały rok. Sezon turystyczny ciągle się wydłuża, zmienia się klimat, zmieniają się upodobania wczasowiczów, którzy coraz chętniej wypoczywają także poza szczytem letniego i zimowego okresu. Często również sami potrzebujemy "przystani", w której zwyczajnie będziemy chcieli odpocząć. Taką właśnie możliwość daje nam własny apartament, który możemy mieć do dyspozycji swojej i najbliższych. Nie zapominając oczywiście o tym, że w każdej chwili może stać się weekendową alternatywą czy wakacyjnym "przylądkiem" dla zainteresowanych wczasowiczów.

Apartamenty nad morzem - "klasa sama w sobie"

Dune i Plaza to trzykondygnacyjne apartamentowce, wchodzące w skład kompleksu mieszkalno-wypoczynkowego w Rogowie. Mieszczące się w nich nowe, luksusowe apartamenty, o zróżnicowanych (od 46 do 137 m2) metrażach zostały kompleksowo wykończone. Oprócz salonu, aneksu kuchennego i łazienki, ich właściciel może cieszyć się przestronnym balkonem oraz własnym miejscem parkingowym.

Zostań właścicielem apartamentu w Rogowie

Ekskluzywne, położone nad samym morzem apartamenty stanowią nie lada kąsek dla wielu osób, dlatego potraktowanie ich w kategoriach inwestycji na przyszłość jest dobrym pomysłem. Kompleks w Rogowie leży w wyjątkowo malowniczej okolicy, otoczony jest wodami Bałtyku i jeziora Resko. Bajkowe miejsce, świeże powietrze, bliskość morza oraz przedsiębiorczo zagospodarowane tereny rekreacyjne są gwarancją na to, że kupiony lokal będzie cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem.