Luksusowe apartamenty nad morzem

Ekskluzywny apartament w nadmorskiej miejscowości to marzenie wielu z nas. Teraz, dzięki najnowszej inwestycji firmy Burco Development Polska, jest ono znacznie bliższe spełnienia. Leżący nad samym morzem, kompleks mieszkalno-wypoczynkowy w Rogowie składa się z luksusowych apartamentów, domów wolnostojących, a także lokali do wynajęcia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - ekskluzywne apartamenty nad morzem czekają na swoich właścicieli!

Ekskluzywne nieruchomości nad morzem

Kompleks luksusowych apartamentów w Rogowie został wykonany z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Dostępne w nim lokale przeznaczone są na sprzedaż w stanie developerskim. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie wykończyć dany apartament “pod klucz”. Na każdym etapie współpracy dbamy o nienaganną obsługę klienta

Atrakcje i rekreacje w okolicy

Malownicza okolica - widok na Morze Bałtyckie i piaszczysta plaża, a także liczne atrakcje w postaci basenu, kortów tenisowych i placu zabaw czekają na mieszkańców luksusowej Rezydencji Nadmorskiej w Rogowie. Dodatkowe atrakcje stanowią rozbudowane tereny rekreacyjne, a także pobliskie miejscowości, np. Kołobrzeg. Zakup apartamentu nad samym morzem z pewnością zadowoli zarówno wielbicieli aktywnego wypoczynku, jak i osoby ceniące sobie spokój na łonie natury.

frame1 frame frame3