Luksusowe apartamenty nad Bałtykiem

Dom lub mieszkanie w nadmorskiej miejscowości to marzenie wielu z nas. Teraz, dzięki najnowszej inwestycji firmy Burco Development Polska, jest ono znacznie bliższe spełnienia. Leżący nad samym morzem, kompleks mieszkalno-wypoczynkowy w Rogowie to luksusowe apartamenty, domy wolnostojące, a także lokale do wynajęcia.

Każdy apartament, w trosce o Państwa komfort, został wykonany z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Lokale zostają oddane do użytku w stanie developerskim, istnieje jednak możliwość wykończenia ich „pod klucz”. Mieszkając w tym malowniczo położonym miejscu, będziemy mogli cieszyć się nie tylko widokiem na morze, ale również bliskością piaszczystej plaży. Dodatkowe atrakcje stanowią rozbudowane tereny rekreacyjne, m.in. basen, korty tenisowe i plac zabaw.

Rogowo leży nad samym Morzem Bałtyckim, pomiędzy piaszczystą plażą, a malowniczym jeziorem Resko. Tereny otaczające kompleks obfitują w atrakcje, które zadowolą zarówno wielbicieli aktywnego wypoczynku, jak i osoby ceniące sobie spokój na łonie natury.

frame1 frame frame3