oferta

Domy nad morzem BEACH GARDENS – ROGOWO

Dom nad morzem to marzenie każdego miłośnika relaksu na polskiej plaży. Bliskość Bałtyku, zdrowotne właściwości powietrza i możliwość wygodnego wypoczynku we własnym domku to naprawdę kusząca wizja. Nie ma na co czekać - w wielu miejscach są wystawione domy na sprzedaż, Rogowo na przykład ma bardzo ciekawą ofertę.

Domy na sprzedaż Rogowo

Projekt BEACH GARDENS w malowniczej miejscowości Rogowo pozwoli ci na zakupienie niezwykłego i wyjątkowo luksusowego domku nad morzem. To niewielkie, zamknięte osiedle małych całorocznych budynków, które są zrobione z zachowaniem najwyższych, światowych standardów. Domki są wyposażone i urządzone „pod klucz”. Mają funkcjonalny aneks kuchenny i wszystko, czego potrzebujesz do aktywnego i relaksującego wypoczynku. Domy mają około 130 metrów powierzchni i własny ogródek oraz miejsce parkingowe. Każdy właściciel ma możliwość swobodnego korzystania ze wspólnej zielonej przestrzeni.

To najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce wypoczywać po swojemu i preferuje własny dom, niż wynajmowany pokój. Rogowo BEACH GARDENS oferuje domy idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Możesz sam decydować o aranżacji budynku, by stworzyć miejsce swoich marzeń.

Domy nad morzem Rogowo

Idealnym miejscem na długi wypoczynek jest właśnie Rogowo. Domy na sprzedaż, które tam się znajdują, sprzyjają spokojnemu relaksowi w komfortowych warunkach. To mała miejscowość, która szybko się rozwija, ale nadal nie ściąga ogromnych tłumów turystów. Jednocześnie jednak Rogowo oferuje mnóstwo rozrywek i atrakcji, a pobliski Kołobrzeg zaprasza latem na różne wydarzenia kulturalne.

Posiadanie domku nad morzem to najlepszy sposób na obcowanie z przyrodą. Bliskość plaży i wydm, jeziora Resko Przymorskie i sosnowe lasy sprzyjają długim spacerom i aktywnemu wypoczynkowi. Ponadto Rogowo to wspaniałe miejsce na podreperowanie zdrowia i nabranie sił. Niezwykły mikroklimat i komfortowe warunki to przepis idealny na wspaniały wypoczynek nad morzem nie tylko latem.

frame1frameframe3

wirtualny spacer

cennik

standard wykończenia

rzuty szczegółowe

BURCO Development Polska Sp. z o.o. - ul. Rezydencyjna 2, 72-330 Mrzeżyno, apartamenty: Rogowo, Ustronie Morskie