oferta

Domy nad morzem Beach Gardens

Każdy z osiemdziesięciu dziewięciu domów na sprzedaż, o powierzchni od 115 do 132 m2, z własnym ogrodem oraz udziałem w rekreacyjnej części osiedla, odznacza się wysokim standardem wykonania. Mając na uwadze Państwa komfort oddajemy domy wykończone "pod klucz", korzystając wyłącznie z nowoczesnych oraz sprawdzonych technologii i materiałów.

Mieszkanie na indywidualne życzenie

Indywidualne podejście do każdego klienta i umożliwienie decydowania o sposobie wykończenia i aranżacji domu daje swobodę w tworzeniu wymarzonego miejsca do zamieszkania. Wysoki standard wykończenia, indywidualne ogrzewanie gazowe, możliwość instalacji kominka, własny ogród oraz miejsce parkingowe, tworzą klimat do spokojnego wypoczynku.

Cisza i spokój

Nasze domy nad morzem to przede wszystkim cisza, spokój i bliskość natury. Jeżeli jednak potrzebujecie Państwo bliskości miast, Rogowo to miejscowość oddalona zaledwie o 12 km od Kołobrzegu. Oferowane przez nas domy leżą w pobliżu Morza oraz jeziora Resko Przymorskie. Naokoło czekają na Państwa sosnowe lasy, dzięki którym w tym miejscu panuje wyjątkowo korzystny dla zdrowia mikroklimat.

frame1frameframe3

wirtualny spacer

cennik

standard wykończenia

rzuty szczegółowe

BURCO Development Polska Sp. z o.o. - ul. Rezydencyjna 2, 72-330 Mrzeżyno, apartamenty: Rogowo, Ustronie Morskie