facebook

Apartamenty nad morzem Dune i Plaza

Do Państwa dyspozycji oddajemy 42 luksusowe apartamenty, o zróżnicowanych metrażach, od 46 do 137 m2, w trzykondygnacyjnych budynkach DUNE oraz PLAZA, położonych w bezpośrednim sąsiedztwie wydmy i basenu.

Lokale są kompleksowo wykończone "pod klucz" z przestronnymi balkonami, aneksem kuchennym, salonem oraz łazienką. Każdy z apartamentów ma własne miejsce parkingowe.

Zadbaj o swoje zdrowie

Domy nad morzem to nie tylko luksus oraz ciekawa lokalizacja. To również okazja do przebywania w unikatowym na skalę Polski klimacie, który pozytywnie wpływa na zdrowie. Powietrze zawiera duże stężenie jodu, co jest szczególnie polecane osobom cierpiącym na schorzenia dróg oddechowych oraz krążenia.

Apartamenty nad morzem = dobra inwestycja

Apartamenty nad morzem to również dobra inwestycja na przyszłość. Mieszkania tego typu stale zyskują na wartości. Lokalizacja jest bardzo interesującym elementem działającym na wyobraźnię potencjalnych inwestorów. Kupując apartament nad morzem dzisiaj, można zarobić przy sprzedaży za kilka lat. Nie ma bowiem szansy, że ludzie przestaną się interesować działkami w niedalekiej odległości morza.

frame1frameframe3

wirtualny spacer

cennik

plan kompleksu

plan kompleksu

BURCO Development Polska Sp. z o.o. - ul. Rezydencyjna 2, 72-330 Mrzeżyno, apartamenty: Rogowo, Ustronie Morskie