facebook

Apartamenty na sprzedaż

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 42 luksusowe apartamenty o zróżnicowanych metrażach, od 46 do 137 m2, w trzykondygnacyjnych budynkach DUNE oraz PLAZA, położonych w bezpośrednim sąsiedztwie wydmy i basenu. Lokale są kompleksowo wykończone "pod klucz" z przestronnymi balkonami, aneksem kuchennym, salonem oraz łazienką, co sprawia, że korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność. Każdy z apartamentów ma również własne miejsce parkingowe, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność inwestycji. Dzięki zróżnicowanej wielkości naszych apartamentów na sprzedaż każda osoba zainteresowana kupnem mieszkania nad morzem znajdziesz w naszej ofercie lokal najlepiej odpowiadający swoim potrzebom. Nasze apartamenty mogą służyć jako mieszkania letniskowe lub całoroczne.

Zadbaj o swoje zdrowie w Rogowie

Domy nad morzem to nie tylko luksus oraz ciekawa lokalizacja. To również okazja do przebywania w unikatowym na skalę Polski klimacie, który pozytywnie wpływa na zdrowie. Nadmorskie powietrze zawiera duże stężenie jodu, co jest szczególnie polecane osobom cierpiącym na schorzenia dróg oddechowych oraz krążenia. Poza tym sam widok i szum morza uspokaja, a piękne plaże motywują do spacerów oraz większej ilości ruchu.

Apartamenty nad morzem = dobra inwestycja

Apartamenty nad morzem to również dobra inwestycja na przyszłość. Mieszkania tego typu stale zyskują na wartości. Lokalizacja jest bardzo interesującym elementem działającym na wyobraźnię potencjalnych inwestorów. Kupując apartament nad morzem dzisiaj, można zarobić przy sprzedaży za kilka lat. Nie ma bowiem szansy, że ludzie przestaną się interesować działkami w niedalekiej odległości morza. Warto również pamiętać, że apartamenty położone w tak pięknej miejscowości, jak Rogowo, z pewnością nie będą stały puste – w sezonie można na przykład wynająć mieszkanie turystom. Własny apartament nad morzem to doskonała i bardzo prestiżowa inwestycja, której z pewnością nie pożałujesz!

frame1frameframe3

wirtualny spacer

cennik

plan kompleksu

plan kompleksu

BURCO Development Polska Sp. z o.o. - ul. Rezydencyjna 2, 72-330 Mrzeżyno, apartamenty: Rogowo, Ustronie Morskie